Enhet: STK
Plastrammer av høy kvalitet i ABS-plast. Plakatinnsats på kortsiden av rammen. Rammene gjør det enkelt å skilte, og sammen med ulike tilpassede tilbehør og fester kan den brukes i alle typer eksponeringer. Finnes i ulike modeller, størrelser og farger
Blomsterbøtte i sink tilpasset sorte plastbøtter for snittblomster. Bøtten rommer de sorte plastbøttene slik at disse skjules. Sinkbøtten er romslig, slik at man enkelt får ut plastbøtte.
Skyvekniv med fjærbelastet knivblad for automatisk inntrekk. Når bladet skyves helt ut kan det låses. Knivbladet er vendbart.
Komplett sett med bunnplate med hjul, 3 pallekarmer og skrå topplate. Vår palleeksponering har en robust og stabil konstruksjon og er utstyrt med solide låsbare hjul for enkel forflyttning i butikken. Palleksponeringen er en utmerket til å enkelt konstruere flyttbare eksponeringer. Ettersom serien er modulbasert kan den tilpasses flere bruksområder, og den kan brukes både innendørs og utendørs.
*Smart Supply Starbag Frostede fruktposer med knytehåndtak og stjernebunn. 460 poser pr rull. NORGESGRUPPEN + BUNNPRIS: bestilles fra ASKO med EPD-nr: 5306154 REMA 1000 bestilles fra RDI med nr 3139665 COOP kan bestilles fra NorEngros med nr: 398045 Tradesolutions EPD: 5306154 Pris pr krt er inkludert Grønt Punkt-miljøgebyr På faktura splittes dette varenummer ned på rullnivå og deles i 2 varelinjer: 6stk 100470 for selve posene + 6stk GP100470 som er for Grønt Punkt-miljøgebyr.